wtorek, 20 grudzień 2022 13:11

"W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU"-KONCERT BOŻONARODZENIOWY W GRUPIE BIEDRONEK

Napisane przez
"W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU"-KONCERT BOŻONARODZENIOWY W GRUPIE BIEDRONEK "W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU"-KONCERT BOŻONARODZENIOWY W GRUPIE BIEDRONEK fgfg
 
W dniu 20.12 dzieci 5-6 - letnie w naszym przedszkolu przygotowały koncert świąteczny. Zgromadzeni goście mięli okazje wysłuchać pięknej prozy, poezji na temat tradycji i zwyczajów świątecznych. Dzieci zaprezentowały również kolędy i pastorałki. Układy taneczne z wykorzystaniem rekwizytów uświetniły całe przedstawienie. Całe spotkanie odbyło się w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za pięknie upominki.
Życzymy Państwu jeszcze raz zdrowych, pogodnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia - Dyrektor, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy Przedszkola nr 5 w Gostyninie.

 

Czytany 286 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 grudzień 2022 13:14